חולצות מודפסות להחזרת השבויים

מלחמת חרבות ברזל החלה במתקפת זוועות של חמאס, שהתרחשה ב-7 באוקטובר. במהלך המתקפה בוצע טבח בלתי נתפס באזרחי ישראל האהובים שלנו – אם זה בקיבוצים, במסיבה ובבסיסים הצבאיים באזור.  אחד החלקים הקשים והמדממים במהלך המתקפה הזו, הוא כמובן החטיפה של מעל 200 אזרחים, ביניהם ילדים תמימים, קשישים, נשים, גברים, וחיילים. רובם הגדול נחטף בצורה אכזרית ואלימה ששברה את הלב של כולנו. החובה שלנו היא לזכור אותם, את אלו שנמצאים בימים אלו בשבי חמאס – ואחת הדרכים היפות לעשות זאת היא באמצעות חולצות מודפסות להחזרת החטופים.

הדפסה על חולצות להחזרת השבויים

תוכן עניינים

למה צריך חולצות מודפסות להחזרת השבויים?

חולצות מודפסות להחזרת השבויים הן כלי נהדר המאפשר לנו לתמוך ולהזדהות עם החטופים ועם משפחותיהם, הנמצאים מיום ה-7 באוקטובר במאבק עיקש להחזרת יקיריהם. משפחות אלו חוות בימים אלו סבל בלתי נתפס – הם נאלצים לעבור יום אחר יום בחרדה ופחד אינסופי על היקרים שלהם, שנחטפו מביתם ביום אחד, על ידי מחבלי חמאס האכזריים. הם אינם יודעים מה מצבם הבריאותי, איך הם מרגישים או האם הם עוברים שם התעללות – מה שגורם להם להיות באי וודאות אכזרית. חולצה כזאת היא כלי פשוט, שיסייע לכם להביע עם אותם משפחות הזדהות ממקום אמיתי ומכל הלב. כמו כן, חשוב לציין כי עשרות חטופים אכן שבו לארץ במסגרת הפסקת האש, אך יש כל-כך הרבה משפחות שלא זכו לקבל את בני משפחתם היקרים במסגרת המתווה הזה, ובשבילם חייב להמשיך להילחם, להראות להם שלא שכחנו אותם, ושעם ישראל כמו אגרוף אחד – מצפה לכל החטופים שיחזרו ובמהרה.

רעיונות להדפסה על חולצות להחזרת שבויים ונעדרים

  • חולצה עם שם ותמונות החטוף – אחת החולצות הפופולריות היא חולצה עם שם החטוף ותמונתו. סוג החולצה הזה מתאים לאנשים המזדהים עם חטוף אחד מסוים – אם זה בני משפחה, חברים של אותו חטוף, או אנשים שהזדהו מאוד עם סיפור מסוים של חטוף שנגע לליבם. חולצות מהסוג הזה שמות דגש על אדם אחד, על סיפור אישי של מישהו, וגורמת לרגש לעבוד ומעוררות כמעט באופן ישיר הזדהות.
  • חולצות עם הכיתוב "תחזירו אותם הביתה" (Bring them home) – מדובר על חולצה עם כיתוב המזדהה עם כלל החטופים הנמצאים כעת בשבי, עם מסר ברור – החזירו את כולם הביתה, ללא איפה ואיפה. כולם בני אדם, אשר נחטפו באכזריות על ידי ארגון מרצחים, וכולם צריכים לחזור לביתם במהרה! החולצה הזו מביעה סולידריות אמיתית בכל החטופים באשר הם, וכמובן במשפחות שלהם שזקוקות לתמיכה מכולנו.
  • חולצה עם הכיתוב "עם ישראל חי"- אז נכון שזה לא כיתוב המזדהה באופן ספציפי עם החטופים, אך זה בהחלט כיתוב המעלה את המורל של כל מי שרואה אותו. כעת, בתקופה הקשה הזו כולנו זקוקים לחיזוקים ולקצת שמחה וחיוך על הפנים, וזה בהחלט מה שהחולצה הזו גורמת לאנשים. אז אם אתם רוצים לגרום לשמחה בלב של הסובבים אתכם, החולצה הזו היא לגמרי בשבילכם.
חולצה עם הדפס של מדא להפגנות של החזרת השבויים

כמה זמן כדאי להזמין מראש את החולצות המודפסות?

אנחנו ממליצים להזמין את החולצות כמה שיותר מהר, בעיקר כי אנחנו מאמינים ומקווים שכל החטופים יחזרו כמה שיותר מהר, ושלא נזדקק יותר לחולצות אלו… לכן כדאי למהר להזמין כדי שתוכלו לתמוך במאבק המשפחות.

מדיניות המשלוחים שלנו היא כזו: אנו מתחייבים לספק הזמנות תוך 14 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה והתשלום. במקרים מיוחדים ייקבע זמן אספקה נפרד בעת ביצוע ההזמנה – בדרך כלל זמן האספקה בפועל קצר יותר מהזמן המשוער. 

אפשרות משלוח: ניתן לבצע משלוח בעלות של 55 ש"ח. זמן המשלוח הוא 3-5 ימי עסקים בממוצע – המשלוח מתבצע באמצעות דואר ישראל.

הדפסה על חולצות לשבויים ולנעדרים רק ב-Tap Print!

אם חשוב לכם להביע הזדהות עם החטופים, ועם משפחותיהם הדפסה חולצה ייעודית היא דרך מדהימה ומרגשת לעשות זאת.

החולצות של טאפ פרינט הן ייחודיות – הכיתוב מודפס בטכניקה מתקדמת, במסגרתה אנו מגיעים לכיתובים ברמה גבוהה מאוד, מה שהופך את החולצה לאיכותית במיוחד. אז בין אם אתם רוצים לבצע הדפסה על חולצות להחזרת שבויים, או שאתם רוצים חולצה עם כיתוב כללי יותר ומאחד, כמו "עם ישראל חי", או כיתוב המביע תמיכה בצה"ל ובחיילים הנפלאים שלנו, אתם כמובן יכולים להזמין דרכנו חולצה, ולהנות מחולצה מבד נעים ואיכותי עם תדפיס מרגש במיוחד. 

אולי תאהב גם את אלה: